Teddy Eddie

Teddy Eddie to ambitna metoda nauczania języka angielskiego, które skradła serca wielu rodziców w całej Polsce. Zajęcia prowadzone są zgodnie z założeniami licencjonowanej metody.

Wejdź na Plac Zabaw i zagraj z Teddy Eddie

Teddy Eddie

Za nami pierwszy rok nauki metodą Teddy Eddie… dużo się działo… odbyło się 60 spotkań  w 4 grupach, były urodziny misia, odwiedziny misia w przedszkolach w Lesznie, odbyły się liczne lekcje pokazowe oraz lekcje otwarte dla rodziców… wymagało to od nas dużego zaangażowania i nakładu pracy, ale teraz możemy powiedzieć, że się opłacało!!!  Efekty nauki tą metodą zaskoczyły nas jak i rodziców, dzieci nabrały językowej pewności siebie i naprawdę pokochały naszego misia, a dzięki niemu - również nasze lekcje języka angielskiego.

Wiemy, że na rynku znaleźć można wiele metod nauki języka angielskiego dla dzieci, ale TA metoda jest inna. Przede wszystkim jest aktualna, wiarygodna, rozbudzająca zainteresowania oraz poszerzająca horyzonty Państwa pociech… Czego chcieć więcej?

Tak, Teddy Eddie to ambitna metoda nauczania języka angielskiego, które skradła serca wielu rodziców w całej Polsce. Zajęcia prowadzone są zgodnie z założeniami licencjonowanej metody, które wprowadza dziecko w świat języka obcego poprzez skrupulatnie przemyślaną, kreatywną i kontrolowaną zabawę. Państwa dziecko jest stymulowane do rozwoju poprzez płynne przechodzenie na kolejne poziomy zaawansowania oraz możliwość kontynuacji procesu nauczania na wyższym poziomie Savvy Ed. Tak rozpoczęta nauka języka angielskiego sprawia, że dzieci dużo łatwiej oraz z większym entuzjazmem będą przyswajać nową wiedzę oraz słownictwo.

Metodycy stosujący tę metodę w nauce angielskiego dzieci potwierdzają, że dzięki niej przyswajają one do 5 razy więcej nowego słownictwa niż przy wykorzystaniu standardowych podręczników do nauki języków obcych. Szybciej też zaczynają swobodnie mówić po angielsku, a efekty takiego nauczania są zauważalne również przez rodziców. Nowe kompetencje językowe dzieci to nie tylko poszerzona znajomość słówek, ale też całych zdań i kontekstu ich używania. Dzieci uczone metodą Teddy Eddie zaczynają efektywnie myśleć i kojarzyć w języku angielskim.

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się tą metodą, bo jest ona gwarancją językowego sukcesu Waszych dzieci, a na potwierdzenie zdradzę, że zabawę z misiem będą kontynuować wszystkie dzieci, które rozpoczęły z nami naukę w zeszłym roku szkolnym!:)

Kontakt ws. kursu: 609 59 59 80

Więcej poczytacie Państwo na www.teddyeddie.pl

Na lekcje pokazowe można umówić się w dowolnie wybranym przez siebie terminie. Wystarczy do nas tylko zadzwonić

Miejsce: Instytut Języków Obcych ENTER, ul. Zielona 14, Leszno

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 609 59 59 80

poizomy mini      Poziomy nauczania      poizomy play      Poziomy nauczania     Poziomy nauczania

 

 

a